Aktualny czas: 11-12-2017, 12:09 Rejestracja

Tryb Wyświetlania Tryb drzewa | Tryb normalny
Konkursy


Offline Bożena saat07-04-2011, 20:17,
Post: #1
Moderator
*****
Liczba postów: 47
Liczba wątków: 12
Dołączył: 04.01.2011
Reputacja: 20
Aktualnie trwają 3 konkursy wewnątrzszkolne;

1. Konkurs dla klas-na najpiękniejszą sale lekcyjną.

2. Konkurs ortograficzny dla kl. II-VI (to już końcowy etap, gdzie dla najlepszych przygotowywane są nagrody-szczegóły wkrótce w szkole).

3.Konkurs czytelniczy - opracowany przez panią Teresę F. -uwzględniający zainteresowania uczniów poszczególnych klas i różny poziom czytania. Zdecydowanie, polecam ćwiczenie pamięci, gdyż w tym konkursie dużo od niej zależy.

KONKURSY GMINNE , MIĘDZYSZKOLNE I INNE;

1. X edycja Konkursu Plastycznego na Projekt Świątecznej Kartki Pocztowej Gminy Bychawa – Wielkanoc‘2011 - termin do 11.04 tj. poniedziałek -więcej można poczytać na; http://www.bychawa.pl/- Gdyby ktoś nie zdążył przynieść kartki do 8.04 czyli do piątku do szkoły, może osobiście zanieść ją jeszcze w poniedziałek .

2. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłasza I edycje Ogólnopolskiego Konkursu dla uczniów szkół podstawowych pn. ,,Bezpiecznie na wsi”.Zadaniem dziecka, uczestnika Konkursu jest wykonanie pracy plastycznej na papierze formatu A3 w dowolnej technice, o tematyce związanej z bezpieczeństwem w środowisku wiejskim.

3. Przegląd Dziecięcych Talentów. więcej na; http://www.ebck.pl/wiadomosci/396-przegl...entow.html http://www.ebck.pl/wiadomosci/396-przegl...entow.html
4 KAMERTON odbędzie się 28 kwietnia -więcej strona www. jak wyżej

5. Konkursy recytatorskie; w BCK i SP w Kosarzewie-dla zainteresowanych -szczegóły w szkole
cdn....Wink
Strona WWW Znajdź wszystkie posty użytkownikaZnajdź
Offline Bożena saat15-04-2011, 21:55,
Post: #2
Moderator
*****
Liczba postów: 47
Liczba wątków: 12
Dołączył: 04.01.2011
Reputacja: 20
-Gratuluję uczennicy kl.I -Marysi W - otrzymania Grand Prix w X edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej
WIELKANOC’2011. ogłoszonej przez Burmistrza Bychawy. Kartka ta, zostanie wydrukowana i wysłana do rożnych instytucji współpracujących z Urzędem Gminy Bychawa. Myślę, że z wygranej cieszy się nie tylko Marysia, ale cała szkolna społeczność. Nagrodzona praca wykonana została na zajęciach dodatkowych czytelniczo-plastycznych, które prowadzi pani Teresa F. Komisja wyróżniła również pracę plastyczną Bartka K.ucznia kl.I. Brawo!


Strona WWW Znajdź wszystkie posty użytkownikaZnajdź
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Autor Wiadomość