Aktualny czas: 24-11-2017, 8:40 Rejestracja

slyver

slyver

  • Data rejestracji: 17-01-2012
  • Offline
  Wyślij wiadomośc
Statystyki
Grupa:
Zarejestrowani
Całość postów:
3
Czas online:
53 Minut, 31 Sekund
Tytuł:
Młodszy zaraszowiak
Wiek:
Urodziny:
Nie określono
Strona:
Dane kontaktowe użytkownika slyver
Prywatna wiadomość:
Sygnatura

0
Pozytywny

Znajomi

Brak

Znajomi

Brak

W temacie: Gdzie tu sens?

Odpowiedzi: 33

03-02-2012, 16:45

Głos ludu.. my jesteśmy ludem . Czy ktokolwiek z nas wyobraża sobie taką sytuację że w gminie nie będzie dojeżdżających dzieci? Mogłabym dołączyć mapkę z lokalizacjami szkół które trzeba by założyć , ale zakładam że każdy z nas potrafi sobie to wyobrazić. Trzeba wziąć też pod uwagę to że gmina musiała mieć problemy już wcześniej i teraz to są skutki wielu niedopatrzeń ze strony władz z poprzednich kadencji. Miejmy nadzieje że znajdzie się mądre i jak najmniej krzywdzące rozwiązanie dla wszystkich.


(20-01-2012, 9:40)MiB napisał(a): Panie Burmistrzu proszę brać przykład z Prezydenta Lublina P. Żuka, który by coś się działo w mieście nie musi zamykać szkół...Proszę wyciągnąć z kieszeni taką kwotę jaką w budżecie Lublina dysponuje pan Żuk a jestem pewna że pan Burmistrz jeszcze nam wybuduje krytą pływalnie dookoła szkoły SmileW temacie: Gdzie tu sens?

Odpowiedzi: 33

17-01-2012, 13:31

Ale dzieci będą miały zapewnioną edukację. Więc gmina spełni ten obowiązek wobec nich. Dojeżdżanie kilka kilometrów do szkoły to nie koniec świata. Całe mnóstwo dzieci ma taką sytuacje , i nikt nie narzeka . A jeśli ma to pomóc ... to przykre , ale taka jest rzeczywistość.

W temacie: Gdzie tu sens?

Odpowiedzi: 33

17-01-2012, 13:01

Gdyby gmina miała inne wyjście , do zamknięcia szkoły by nie doszło. Coś jest nie opłacalne, przynosi straty więc trzeba temu zaradzić. A dzieci będą miały zapewnioną inną szkołę , dowożenie ... nie widzę żadnego problemu. Niż demograficzny to przecież nie wina szkoły. A dla garstki dzieci utrzymywanie takiego obiektu ? Czy ktokolwiek z nas mając takie problemy finansowe podjął by sie tego mając alternatywy?

Brak zawartości do wyświetlenia.